Zpoždění doručování zboží

Zpoždění doručení 

Aktuálně dochází ke zpoždění vyřízení objednávek! Chyba není na naší straně, ale celkovou situací v této době. 

  1. Covid 19 - nařízení a omezení vlády
  2. Stavební sezóna - větší nápor na obchody a dodavatelé
  3. přetížení dodavatelů x omezený provoz (2měsíce stála výroba)
  4. přetížení přepravních služeb - zvýšený prodej přes e-shopy

 

S těmito faktory, které zpomalují naší snahu vyřízení objednávky v co nejkrtatší možné době, nemůžeme vůbec nic udělat! Snažíme se navyšovat skladové zásoby prodávaného zboží, ale jde to velmi těžce :-( Zvažujeme změnu přepravky. Prosíme tedy o trpělivost a schovívavost při hodnocení našeho e-shopu, nemůžeme za to.

 

Standardní vyřízení a dodání za normálních okolností trvá 3-5 pracovních dní. Aktuálně se v některých případech doručení prodlouží na 14-30dní.

I když zboží "skladem u dodavatele" objednáme v řádech hodin od přijetí objednávky, dodavatel jí vyřídí za 10-20 dní (standardně vyřizoval dříve do 5dní), následně předá přepravci. Za normálních okolností obdržíme dodávku do 48hod, aktuálně to trvá někdy i 14dní. Zásilku expedujeme neprodleně v řádu hodin, max. 1 dne v případě příslušenství a týdne podlah, následně ihned předáváme přepravci. Dříve bylo vyřízeno běžně Fofr/vlastní spedice do 24 hod, aktuálně pozorujeme dobu dodání i 10dní, z části to bylo zaviněno i velikonočními svátky.

 

Prosíme tedy o trpělivost a sledování zásilky na webu dopravce podle čísla balíku. 

 

Číslo balíku chodí na Váš uvedený email po předání zásilky přepravci, kde lze v odkazu dohledat stav zásilky. Aktuální informace o stavu zásilky můžete získat telefonicky na depu přepravce, na němž se balíček nachází, nejčastěji na cílovém rozvozu! 

 

Když voláte nám, což je samozřejmě v pořádku, zjišťujeme informace o balíku stejnou cestou, zabírá nám to poměrně dost času, nemůžeme pracovat na objednávkách, servisech atd... dalších zákazníku a vzniká další zpoždění. Po předání balíku přepravní službě nemůžeme nic urychlit a je to už jen na nich, jak rychle balík doručí!

 

Chápeme, že jste naštvaní, nás to  také mrzí. Děláme maximum pro to, aby se to u nás zdrželo co nejkratší možnou dobu. Pracujeme po zavírací době, o svátcích, o víkendech, přes polední pauzu. 

Jsme taky jen lidi! Po smršti telefonátu naštvaných zákazníků je pracovník, který dělal vše na maximum psychicky zralý na Chocholouška, to nám věřte.

 

Děkujeme za pochopení této vyjímečné situace, buďte s námi. My taky doufáme, že se to brzy vrátí do normálních kolejí.