Vinylová click podlaha SACASA PREMIUM

Značka SACASA nabízí rigidní podlahy s nejodolnějším keramickým povrchem. Jejich pokládka nevyžaduje žádná lepidla a její instalace je tedy značně jednodušší.

Rigidní podlaha SACASA PREMIUM se svou odolností předčila trh. Imunní proti plísním, vlhkosti i požáru, zároveň je pevná a s tloušťkou pouhých 6,5 mm neblokuje průchod tepla. Příjemně Vás zahřeje do chodidel, díky svému složení je totiž ideální pro podlahové topení. Její protiskluzové vlastnosti nabízí praktičnost, navíc hravě snese padající předměty i domácí mazlíčky.

Vhodná jak pro bytové, tak pro komerční nemovitosti a to rekonstrukce i novostavby, třída zátěže 33. Krytinu lze snadno instalovat na různé typy podkladů, můžete je položit na betonové nebo keramické stávající podlahy, OSB desky apod.

Díky vynikající stabilitě a odolnosti nahradí nejen náročné na údržbu dřevěné nebo laminátové podlahy, ale řeší i další otázky životního prostředí, např. 100% recyklovatelnost, jelikož se jedná o přírodní materiál. Výrobce poskytuje záruku 15 let na bytovou a 5 let na komerční výstavbu. Podlaha má integrovanou perforovanou podložkou pro ještě snadnější prostup tepla při podlahovém vytápění. Těšíte se na novou podlahu se snadnou instalací?

Při výběru vinylových podlah a dalších materiálů do našeho sortimentu klademe důraz na pečlivý proces a vybíráme pouze kvalitní a vyzkoušené produkty. Náš tým odborníků se stará o to, abychom měli širokou škálu vinylových podlah, které splňují nejvyšší standardy výkonu, estetiky a odolnosti.

Před zařazením jakéhokoli produktu do naší nabídky podstoupí výrobek řadu testů a hodnocení, abychom zabezpečili, že splňuje naše přísné požadavky na kvalitu. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci, kteří mají dlouholetou zkušenost a neustále investují do vývoje a inovace svých produktů.

Dalším aspektem, který kontrolujeme při výběru vinylových podlah, je jejich odolnost a trvanlivost. Provádíme testy, které zkoumají odolnost vůči opotřebení, poškrábání, UV záření a chemickým látkám. Pouze ty podlahy, které rezistentní vůči těmto vlivům a splňují náročné standardy, jsou zařazeny do naší nabídky.

Náš tým také pečlivě posuzuje estetiku vinylových podlah. Zkoumáme designy, povrchové úpravy, textury a škálu barev, abychom zajistili, že náš výběr pokrývá různé vkusové preference a styly interiérů.

Máme více něž desetiletou zkušenost s podlahovými materiály a všechny jsou navíc vyzkoušeny v našich domovech, kancelářích abychom si potvrdili kvalitu a spolehlivost vinylových podlah ve skutečných podmínkách, spolupracujeme s renomovanými institucemi, projektanty a provádíme testy našich produktů na různých místech s různými podmínkami.

Když si vybíráte vinylovou podlahu z našeho sortimentu, můžete si být jisti, že získáváte produkt, který byl vybrán s pečlivostí a kritickým posouzením kvality.

 

 ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ PODLAHY S CERTIFIKÁTEM

 

 

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem