Vinylová click podlaha SACASA PREMIUM

Značka SACASA nabízí podlahy s nejodolnějším keramickým povrchem. Jejich pokládka nevyžaduje žádná lepidla a její instalace je tedy značně jednodušší.

Podlaha SACASA PREMIUM se svou odolností předčila trh. Imunní proti plísním, vlhkosti i požáru, zároveň je pevná a s tloušťkou pouhých 6,5 mm neblokuje průchod tepla. Příjemně Vás zahřeje do chodidel, díky svému složení je totiž ideální pro podlahové topení. Její protiskluzové vlastnosti nabízí praktičnost, navíc hravě snese padající předměty i domácí mazlíčky.

Vhodná jak pro bytové, tak pro komerční nemovitosti a to rekonstrukce i novostavby, třída zátěže 33. Krytinu lze snadno instalovat na různé typy podkladů, můžete je položit na betonové nebo keramické stávající podlahy, OSB desky apod.

Díky vynikající stabilitě a odolnosti nahradí nejen náročné na údržbu dřevěné nebo laminátové podlahy, ale řeší i další otázky životního prostředí, např. 100% recyklovatelnost, jelikož se jedná o přírodní materiál. Výrobce poskytuje záruku 15 let na bytovou a 5 let na komerční výstavbu. Podlaha má integrovanou perforovanou podložkou pro ještě snadnější prostup tepla při podlahovém vytápění. Těšíte se na novou podlahu se snadnou instalací?

 

 ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ PODLAHY S CERTIFIKÁTEM

 

 

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem